Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, cihan üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çısoy bir Marifet Adamı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak hemen başına öne çısoy en cesim miktarda ilaç bağırsakerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu cesim adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği düzlükı büyütmek isteyen Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isminde programın genel başbuğıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun selen cebelarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çtuzakışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen kellearı anlamında ülkesini sakır sakır özümleme eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı buluş belgesi kellevuruları ile de meşhurdur. 143 tane kellevurulmuş ve 280’den aşkın beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedili vüruten olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle bile tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Alanında çıktı sahici bir mütehassıs olmasıyla bile kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda cesim bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında mevki edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el sürülen flavonol glikozit esaslı edinmek üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 tane de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise kamu arasında en çok buluş belgesi kellevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet Adamı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla insanlık tarihine faydasını hiç az etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı sebebiyle filinta maslahatlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse dahi asla çtuzakışmalarından vazgeçmemiş sakır sakır olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile edinmek üzere otama yuğrunda vüruttirdiği dahişkeleri keşfederek insanlık tarihine cesim bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese de bazı maliyetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek lütfetmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha canlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak bilinen şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte de başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kanat ağırlık) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e yakın ülkede izinı alınmıştır. Tam çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birgeniş şirketin şirket ve müessis kadrosunda mevki almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başbuğıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis Medarsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca dahişkenin nezdinde insanoğluna yarayacak maslahatler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta kanatıkların geçmesi bağırsakin sınırlı bir mevsimı beklesek dahi kimiları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de bağırsakerisinden kolay bir şekilde otama edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. Ayrıca cinsî maslahatlev bozukluğunu da otama buyurmak bağırsakin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış ode karşı mukavim ve canlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi kellevurularının 2000 adetine yakının kazanç sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı maslahatleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her mevsim kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun mevkut kapanmalara ve içtimai yaşamdan uzak zaruri sülale istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında birgeniş alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Mevzuyla alakadar görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Oturmuş Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine gestaltlabilecek en güzel katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine cesim miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna mümasil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da cesim vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis vasatğıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde mevki düzlük gayrı ilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok cesim bir miktarda farmasötik dahihandan patentinin kazanç sahibi olması ve kellevurusunu ilk yapan özlük olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girişimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın anayasa fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser düzlükında çtuzakışmalarını sakır sakır çokleterek sakır sakır faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birgeniş yol Türkiye Senenin Marifet Adamı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde değil emlak dışında şu demek oluyor ki küresel anlamda da birgeniş ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı devaların karşıtlığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile bile filinta maslahatlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı maslahate yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birgeniş farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken mümasil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları mevcut Spektral Yatırım Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış mesabe yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda mevki düzlük bir kızıl sahası ile bile kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel değmaslahatikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun sabit mesabe veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a tabi eroin ruhsatları ile esenlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru madun gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar de selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak maslahattiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir uran güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.su ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası edinmek üzere iki endüstriyel hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen hatlı açıklamada içtihatlerine mevki verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye cesim ulanmış mesabe mizan potansiyeline malik bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve neva yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise natürel gereç gestaltsındaki boşluklar sebebiyle güçlü derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan güçlü oranlarda izolasyon esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka bildirme planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine şık rezerv sabitleme raporları düzenlenerek halka bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevki düzlük teferruatlara için üste, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir