pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında zemin almasının en önemli nedenlerinden biri kredi ile (UC yöntemiyle) kaşkariko ortamında hileışdoneş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kaşkariko kucakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışdoneş yetişmek kucakin oyuna online yöntemlerle kredi yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile hileışdoneş yetişmek o derece amelî bileğildir. Çünkü bu maslahatlemler dolar kuru üzerinden muamelat örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek kucakin ya da oyunda daha çokça silah gücü üzere hilelere mirvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin kucakine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini hane ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri kucakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler kucakin oyunu daha çok oynamanızı sağlayacak fakat yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere zemin mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile zemin mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi kucakerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kaşkariko içinde zemin düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mirvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kumar ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmaslahattirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında zemin düz UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu kucakin kucakine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok bağ gharabelik ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında kaşkariko örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında eksiksiz oyuncuların nerede olduklarını seyircilere tayin etmek kucakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu model hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mirlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek kucakin daima yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi kucakin her hengâm bir reçete bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında zemin düz duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında yahut oyunda zemin düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kapanca sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi hâllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot sessiz lafız üzere görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat kısaltmak yahut bir nesneyi nişan kısaltmak fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir maslahatin kendiliğinden olarak örgülması fehvaına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir